E-shop VEDLESEBE.CZ

V rámci takzvané společenské odpovědnosti a protože moc fandím „chráněným dílnám“, vedu od r. 2009 dobročinný internetový obchod VedleSebe.cz. Na začátku se jednalo o mou volnočasovou aktivitu, časem ale projekt přerostl v součást mého podnikání. Aby byl e-shop životaschopný (a také proto, že už spadám mezi OZP), najdete tam i moje obrázky – na kalendářích, novoročenkách apod. i knížky s mými ilustracemi (doporučuji knížku Břišani!).

A hlavně tam najdete krásné a kvalitní výrobky z cca 25 neziskových organizací a jejich dílen. Tento projekt zapojuje různé – i mimopražské – neziskovky, jejichž dílny jsou schopné dodávat průběžně výrobky, které si koupíte opravdu rádi – ne jen ze soucitu. Na kvalitě si zakládám i zde. Nabídka chráněných dílen i výrobků je pestrá a dílny se navzájem dobře doplňují.

Nákupem výrobků popoříte jednotlivé dílny, nákupem "papírnictví" a her podpoříte projekt jako takový. Děkuji vám, každá objednávka pomáhá!

A FRČÍME!

Při hrách stačí málo a člověk se snadno naučí, kde leží Kongo, Thajsko nebo třeba Oklahoma. Před časem mi přišlo líto, že ale často nevíme, kde leží Prostějov nebo Prachatice. A proto jsem se rozhodla – inspirována zahraničními hrami – vytvořit hru, která hráče velmi lehce naučí, kde leží který okres České republiky a čím je zajímavý.

a-frcime-po-okresech-levou-zadni