Novinky

ovecka novorocenka modra

Novoročenky

Každoročně tvořím PF na podporu Konta Bariéry a někdy i novoročenky na přání firem. No a někdy se mi podaří nakreslit si nějakou vyloženě pro radost, jen tak. Letos jsem měla potřebu ztvárnit obrázek klidný, něžný, chundelatý,… a tak vznikla ovečka v košíku s klubky. A protože jsem se nemohla rozhodnout, jestli je lepší modrotisková…

návrh potisku

Vzor na látku

Přišel mi ubrus na míru a nejlepší na něm je, že nese motiv, který jsem navrhovala! Pro obchudek Koza z Mimoně jsem tvořila vzor pro potisk látky s kozami a kůzlaty. Tahle jedinečná zakázka mě vážně moc bavila. Jak se vám líbí?

brisani-knihy

Břišani – moje kniha

Je to tu! Vyšla má dlouho očekávaná knížka Břišani. Je to úžasný pocit 🙂 Knížek pro dospělé na téma zdravých střev je mnoho, ale pro děti zatím žádná – tedy teď už jedna! Příběh je určený hlavně rodičům a dětem a má sloužit jako takový malý průvodce při hledání toho, co našemu tělu (ale hlavně…

Atlas plastů

Atlas plastů

Během začátku podzimu bude představen další Atlas od Hnutí DUHA a Heinrich Böll Stiftung v Praze – Atlas plastů. Mám tu čest být opět při vzniku české verze (layout je převzatý). A řeknu vám, není to veselé čtení, ale je ohromně důležité.

detektiv-malina

Detektiv Malina

Setkali jste se už s tím, že vám nějaké jídlo nedělá dobře? Pojem „potravinová intolerance“ se objevuje stále častěji. U miminek se pozná tak, že jim (i když jsou kojené) není dobře a mají ekzém nebo jiné potíže.

Tisk

Den naděje

Některá loga vznikají dlouho a obtížně. Docela náročné bylo i logo akce pro rodiny, které nějak přišly o dítě. Den naděje je vzpomínková slavnost pro rodiče a blízké zesnulých dětí. Nabízí přijetí a tvořivé zpracování pocitů a emocí spojených se ztrátou dítěte.