Novinky

dracak

Vzpomínání na DnD

Dnes jsem si kreslila pro radost. Chtělo se mi tvořit něco s hrdiny, elfy… a pak jsem si představila jednu možnou situaci z hry Dračí doupě a nebylo cesty zpět. Jestli jste to někdy hráli, tak vám to možná něco připomene.

Srovnání s fotkou

Letní radosti

Dál zkouším nástroje v programu Rebelle 5, a tak vznikají obrazy podle fotografií (autoři o tom vědí). Malbičky pak hodlám použít v plánovacím nástěnném kalendáři na rok 2023, který používáme doma a který šířím mezi přáteli. Kdybyste ho také rádi měli, klidně mi (do října) napište.

Křivky kocoura

Kocour na gripu

Není malých zakázek 🙂 Ozvala se mi milá paní, že potřebuje pro syna obrázek kocoura ke gravírování na grip (rukojeť) luku. Tedy ve vektorech. Bylo potřeba vzít v potaz malinkou plochu rukojeti a limity technologie barvení, tak byla nakonec použita jen část kocoura, ale spokojenost obdarovaného lukostřelce to snad neumenšilo.

ikony TSK

Obrázky pro TSK

S jarem 2022 se vyklubalo několik zajímavých projektů – třeba spolupráce s Technickou správou komunikací na obrázcích, které by zjednodušeně a přesto názorně seznamovaly veřejnost s obory činnosti TSK. Jednalo se tedy o „ikony“ v barvách loga. Dají se případně ještě zjednodušit pro tisk na trička, hrnečky apod.

ovecka novorocenka modra

Novoročenky

Každoročně tvořím PF na podporu Konta Bariéry a někdy i novoročenky na přání firem. No a někdy se mi podaří nakreslit si nějakou vyloženě pro radost, jen tak. Letos jsem měla potřebu ztvárnit obrázek klidný, něžný, chundelatý,… a tak vznikla ovečka v košíku s klubky. A protože jsem se nemohla rozhodnout, jestli je lepší modrotisková…

návrh potisku

Vzor na látku

Přišel mi ubrus na míru a nejlepší na něm je, že nese motiv, který jsem navrhovala! Pro obchudek Koza z Mimoně jsem tvořila vzor pro potisk látky s kozami a kůzlaty. Tahle jedinečná zakázka mě vážně moc bavila. Jak se vám líbí?