Mgr. Kristýna Mothejzíková alias Beep

grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky

Nabízím profesionální grafické služby a originální ilustrace.

Moje profesní priority: spolehlivost, kvalita práce, individuální přístup a vstřícnost. Pomohu vám najít co nejlepší řešení, i když zatím nevíte, co potřebujete nebo chcete. Věnuji vám svůj čas i dovednosti naplno.

Zpracovávám grafické návrhy (loga, vizitky, propagační tiskoviny…), tvořím originální ilustrace a ovládám i sazbu tiskovin. I proto vám mohu nabídnout možnost realizace zakázky od návrhu až po tisk např. knížky nebo brožury. Na přání lze domluvit individuálně také školení vybraných aplikací Adobe CS podle vašich potřeb.

Firmy s 25+ zaměstnanci mohou na všechny mé služby čerpat tzv. náhradní plnění a ušetřit tak na pokutách/odvodech do státní pokladny.

Studovala jsem v životě „kdeco“ a nakonec našla své místo jako kreativec. Roky studií a pečlivé práce na bilinguálním gymnáziu, na PřF UK nebo v laboratoři AV ČR zúročuji ale i ve své současné praxi – mohu pomoci se zakázkou či školením v němčině nebo v angličtině nebo i odchytat některé chyby v překladu. Zkušenosti s granty využívám ve prospěch neziskovek a kvalitu výstupů si ohlídám díky vytrénované pečlivosti a trpělivosti. Nadšení pro vědecké poznatky z oblasti střevních mikrobreberek jsem přetavila do knížky Břišani.

Kreslení mi přináší velké potěšení, a proto jsem šťastná, když se mu mohu věnovat každý den. I když často kreslím vtípky beze slov, mám také moc ráda češtinu, hraní se slovy, ale třeba i „jen“ knížky a brožury, kde nejsou chyby nebo překlepy. Mám na to citlivé oko.

Kreslím sněhuláky, sázím letáky a navrhuji loga … a mám ráda ty nadšené reakce, když se společný projekt vyklube – z pár podnětů je najednou koncept propagace, osobní značka nebo knížka pro děti. Pracuji na projektech, které mi nějak dávají smysl a u kterých výsledek přináší něco dobrého.

Mám za sebou mnoho kurzů (grafika a DTP, komunikační a manažerské dovednosti) plus roky praxe a jednou z mých tváří byla také lektorka práce s aplikacemi Ps, Ai, InD, Fl nebo Corel. Jeden rok jsem školila pro sociální firmu Maturus – od té doby je spolupráce s nimi mojí srdeční záležitostí.

Pokud jste se dočetli až sem, asi už víte, jestli se mnou chcete navázat spolupráci. A já se budu těšit, že se ozvete.

portrét
kris-podpis